• info@bykbazar.com
  • 0 (228) 314 1 444

Hakkımızda

BYK BAZAR

BYK BAZAR E-Ticaret Bilgisayar Reklamcılık San. ve Tic. Ltd. Şti.; bir marka olarak E-Ticaret Bilgisayar,Reklamcılık ve çözüm ortaklığı konusunda uzmanlaşan ekibiyle, siz değerli müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda firmanızın ihtiyaçlarına çözüm oluyoruz.

Biz Kimiz?

2015' te E-ticaret,Bilgisayar ve Reklamcılık olarak farklı sektörlerde hizmet veren firmalarımız, 2019'da BYK BAZAR E-Ticaret Bilgisayar Reklamcılık San. ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında toplanmıştır.


Neden Varız ?

E-Ticaret, Bilgisayar ve Reklamcılık sektöründe gelişen teknoloji ile birlikte firmaların bu alandakı ihtiyaç ve gereksinimlerini tespit etmek. Ar-ge çalışmalarını yapmak ve ortaya çıkan ihtiyaç ve gereksinimleri karşılamak. Bir firma için E-ticaret ve Reklamın ne kadar önemli olduğunu müşterilemize hissettirebilmektir.

Hedefimiz

E-Ticaret, Bilgisayar ve Reklamcılık alanında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hayata geçirmekte olan firmamız her zaman "en iyisi" ve “en farklısı” “ en kalitelisi” ve "özgün ürün" hazırlama politakisini izleyen çözüm odaklı bir firma olup şirket yapı ve ilkerine bağlı kalarak E-Ticaret, Bilgisayar ve Reklamcılık sektöründe yurt içinde öncü firma olmaktır.