• info@bykbazar.com
  • 0 (228) 314 1 444
service photo

Kurumsal kimlik, şirketin iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Rengi ve logosuyla şirketin pazardaki duruşunu temsil eder. Sektörde sağlam temelle yer alabilmek, müşteride pozitif bir izlenim uyandırabilmek için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

BYK BAZAR olarak, çalıştığımız şirketleri tüm ayrıntılarıyla inceler, sektör analizi yaparız. Kurumsal kimliği oluştururken yaptığımız tüm araştırmaları sentezler ve şirketi en iyi temsil edecek renk karması eşliğinde, dikkat çekici logo tasarımlarını hayata geçiririz.

Dijital bir çağdayız. Kurumsal kimlik oluşturulurken çağın beklentilerine uygun, firmanın misyonunu destekleyen izlerin hakim olduğu, modern çalışmalar ortaya çıkarmak bizim ilk kuralımızdır. Bu çalışmalar şirketin offline alandaki (ürün ambalajı, kartvizit, broşür, araç giydirme vb.) ve online alandaki ( web site, sosyal medya vb.) duruşunu temsil eder.

“Ben Buradayım!” dedirtecek çarpıcılıkta, fark yaratacak özgünlükte, hedef kitleyle uyumlu kurumsal kimlik hizmeti için BYK BAZAR ekibi sizi bekliyor.