• info@bykbazar.com
  • 0 (228) 314 1 444
service photo

Dünya nüfusunun yarısından fazlası aktif internet kullanıcısı. Bilgi sahibi olmak, eğlenmek, alışveriş yapmak için günde en az 3 saatimizi internette geçiriyoruz. Bir ürün ya da hizmet satın almadan önce mutlaka “Google” amcaya danışıyoruz. Şirketlerin markanı bilinirliğini arttırmak, sektörde güvenilirliği kazanmak için özgün web site tasarımlarına sahip olmaları şart.

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz. Seçilen tasarımı titizlikle kodluyor, müşterimizin sektörde ön plana çıkmasına yardımcı özel yazılım sistemimizle SEO ve SEM ayarlarını yapıyoruz. “ABC“ adını verdiğimiz yönetim panelimizle web siteyi müşterimizin hizmetine sunuyoruz. ABC panel yönetimi sayesinde marka sahibi istediği zaman web siteye gerekli yüklemeleri “sürüklemek” gibi basit hareketlerle gerçekleştirebiliyor.

“Global Overview” istatistiklerine göre; web trafiğinin %60’ı telefon ya da tablet üzerinde gerçekleşiyor. Bu nedenle web sitenin tasarımı kadar mobil uyumlu olması da oldukça önemli. BYK BAZAR olarak web site tasarımlarımızı mobil yazılıma uygun gerçekleştiriyoruz.

“We are social” raporu gösteriyor ki, mağaza mağaza gezip alışveriş yapma devri tarih olmak üzere! Dünyanın %20’si geçen ay online alışveriş yaptı bile. E-ticaret şirketlerinin pratik, hızlı ve yaratıcı tasarımlara sahip web siteleriyle hizmet vermek sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak.

BYK BAZAR ekibi olarak hayalinizdeki web site tasarımı için bir “click” ötenizdeyiz.