• info@bykbazar.com
  • 0 (228) 314 1 444
service photo

Bilişim sektöründe her marka bilgisayar ve notebook’a tamir, bakım onarım, teknik servis hizmeti vermektir. Sektörün değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayarak ikinci el satın alma, ekipman kiralama ve yazılım, çözümlerini de hizmet portföyüne eklemiştir.

Bozüyük' te sertifikalı uzman ekibi, laboratuvarları, gezici servis araçları ile bireylere ve kurumlara tamir bakım onarım teknik servis, ikinci el, kiralama, yazılım, hizmeti veren BYK BAZAR, yıl boyunca 4.000’in üzerinde cihaz tamir etmektedir. 

BYK BAZAR, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile gün geçtikçe hizmet ağını genişletmekte, sorunlara getirdiği çözüm süresini kısaltarak ve hızla değişen teknolojilere uyum sağlayacak yeni stratejiler ve işbirliği anlaşmaları ile servis hizmetlerinin sektörleşmesi misyonunu da üstlenmektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde işbirliğine başladığı firmalarla uzun yıllar süren çalışmalar yürüten BYK BAZAR kurulduğu günden itibaren Türkiye bilişim sektöründe, servis verdiği tüm konularda liderliğini sürdürmektedir.